شرایط بازگرداندن کالا

-زمان بازگشت کالا از زمان تحویل کالا به مدت 4  روز محاسبه می شود و در صورت داشتن مشکل و ایراد فنی حداکثر تا 3  روز به کارشناسان  اتو آدیو اطلاع دهید.

-سلامت فیزیکی کالا : سلامت کامل جعبه، روغنی و کثیف نشدن جعبه و محصول، تغییر شکل کالا و جعبه، عدم شکستگی   مثل روز اول باشد. 

-محصولات خریداری شده باید توسط متخصص نصب شده باشد و در صورت عدم تسلط نصاب ، هیچ مسئولیتی به عهده اتو آدیو نیست.(پس از نصب جز موارد بازگشت کالا نیست)

-در صورت نوشتن نوشته روی دفترچه و جعبه ، مخدوش کردن جعبه و دفترچه و مورد مشابه این مورد، بازگشت کالا امکان پذیر نیست ( نگه داشتن جعبه تا پایان گارانتی الزامی است)

-هر گونه خط و خش روی کالا و شکستگی جز موارد بازگشت حساب نمی شود.

-اگر محصول خریداری شده دارای مشکل آسیب دیدگی و یا شکستگی هنگام ارسال باشد و یا مشکل فیزیکی داشته باشد حداکثر تا 24 ساعت به اتو آدیو اطلاع دهید.

-اگر محصول با اطلاعات سایت ( رنگ و مشخصات درج شده ) مغایرت داشته باشد حداکثر تا 24 ساعت به اتو ادیو اطلاع دهید و با پلمپ به اتو آدیو تحویل دهید.

مهلت تست سلامت محصول 

کلیه اجناس  اتو آدیو به مدت 4 روز پس از تحویل مهلت تست سلامت  دارند  و در صورت داشتن مشکل حداکثر تا 4 روز به اتو آدیو اطلاع دهید .

 حتما  هنگام مهلت تست سلامت محصول،  نصب نشود و فقط با سوکت تست شود و اگر نصب شود دیگر از موارد مرجوعی حساب نمی شود و گارانتی محصول شروع می شود( گارانتی محصول بستگی به شرکت سازنده محصول دارد)

نحوه ارسال کالای مرجوعی 

حتما قبل از  مرجوع کردن محصول(در صورت داشتن شرایط مرجوع) با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

-از جعبه خود محصول برای مرجوع استفاده کنید.

-جعبه و محصول بدون خط و خش ، پارگی،شکستگی،قلم خوردگی و تمامی اقلام مربوط به کالا داخل جعبه باشد.

-پس از تماس  و اعلام مرجوعی  هماهنگی لازم جهت برگرداندن محصول صورت می گیرد.